HandMade # Vyrábíte? Tvoříte? máte malou domácí dílnu? Zaregistrujte se zdarma na HAnnDE.com
SKOLENI.net

Školení, kurzy, semináře # eet pro realitni maklere (odlozeno – covid 19)

ŠKOLENÍ: EET pro realitní makléře (odloženo – COVID-19) # Asociace realitních kanceláří ČR

Novela zákona o EET a související změny u DPH v roce 2020 Seminář je vhodný zejména pro pracovníky ekonomických oddělení, kteří metodicky zajišťují, nebo budou zajišťovat elektronickou evidenci tržeb (EET). Současně je určen i podnikatelům, kteří inkasují své tržby v hotovosti, šeky, stravenkami a obdobnými prostředky a musí se připravit na EET. Předmětem výkladu nejsou technické aspekty EET, program proto není primárně určen IT pracovníkům se specializací na pokladní systémy.
Novela zákona o EET a související změny u DPH v roce 2020 Seminář je vhodný zejména pro pracovníky ekonomických oddělení, kteří metodicky zajišťují, nebo budou zajišťovat elektronickou evidenci tržeb (EET). Současně je určen i podnikatelům, kteří inkasují své tržby v hotovosti, šeky, stravenkami a obdobnými prostředky a musí se připravit na EET. Předmětem výkladu nejsou technické aspekty EET, program proto není primárně určen IT pracovníkům se specializací na pokladní systémy. * Vymezení předmětu evidence tržeb, tj. jaké příjmy podléhají EET, Tržby vyloučené z evidence – změny upravené novelou zákona, Změny v EET v souvislosti s novelou zákona o dani z přidané hodnoty – změny v sazbách DPH u vybraných služeb a zboží, Povinnosti poplatníka související s evidencí tržeb – kdy vzniká povinnost evidovat tržby a jaký je postup při zahájení evidence, Evidenční a informační povinnosti – způsoby evidence tržeb, označení místa evidované tržby apod., Způsoby fungování EET – běžný, zjednodušený a zvláštní režim, praktický postup při evidenci tržeb, požadavky na pokladní zařízení ve vztahu k povinně odesílaným údajům o evidované tržbě, Zvláštní režim EET (tzv. papírová EET) – podmínky pro evidence tržeb pro fyzické osoby a právnické osoby, které poskytují zdravotní služby, způsob evidence a související povinnosti, Problémy při praktickém zavádění EET – aktuální výklady, stanoviska a doprovodné prováděcí předpisy k EET, kontrola údajů v EET, Náležitosti účtenky ve vztahu k souvisejícím předpisům upravujících náležitosti dokladů (zákon o dani z přidané hodnoty a další), Pravidla pro storna tržeb z důvodů reklamace apod., vratné zálohy a EET, Tržby za zboží v cizí měně a jejich přepočet na české koruny v podmínkách EET ve vztahu k účetnictví, dani z příjmů a DPH, EET a hotovostní úhrady vydaných faktur ve vztahu k odvodu DPH na výstupu, Vazba EET na účetnictví a daňovou evidenci, Sleva na dani z příjmů fyzických osob související s pořízením potřebného technického vybavení.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurzTermíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --
http://skoleni.net/skoleni_87460_eet-pro-realitni-maklere-(odlozeno-–-covid-19).html

realitní | makléře | (odloženo | COVID-19)


HandMade # Vyrábíte? Tvoříte? máte malou domácí dílnu? Zaregistrujte se zdarma na HAnnDE.com
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde
http://addurl.nu