HandMade # Vyrábíte? Tvoříte? máte malou domácí dílnu? Zaregistrujte se zdarma na HAnnDE.com
SKOLENI.net

Školení, kurzy, semináře # prakticke rizeni projektu – project managem ent v kostce

ŠKOLENÍ: PRAKTICKÉ ŘÍZENÍ PROJEKTŮ – PROJECT MANAGEMENT V KOSTCE # Intellego - vzdělávací agentura

Lektor kurzu: Mgr. Miloš PÍCHA, MBA Poradce v oblasti management, kouč a zkušený lektor. Další informace: Účastníci školení obdrží certifikát o absolvování kurzu a podkladové materiály. Součástí školení je občerstvení a nápoje zdarma. Pro účastníky je také zajištěn oběd v restauraci BEATA.
Metodika práce v rámci projektu – řemeslo manažera projektu Zadání – obraz budoucího úspěchu (co bude výsledkem, až bude hotovo) Vlastní příprava – potřebné zdroje (vlastní a cizí práce, kolik času musím projektu věnovat) Vizualizace – přenos na ostatní (rozdělení rolí v týmu, nastavení kompetencí a odpovědností) Krok za krokem – zájem a vyžadování (koordinace práce, agenda a kontrolní body) Hodnocení – začátek budoucí spolupráce (poučení z hotového, aneb co dělat stejně a co jinak) V rámci semináře budou příklady vysvětlovány na skutečných ukázkách, situacích a zkušenostech z praktického řízení projektů v praxi.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
http://skoleni.net/skoleni_83379_prakticke-rizeni-projektu-–-project-management-v-kostce.html

PRAKTICKÉ | ŘÍZENÍ | PROJEKTŮ | PROJECT | MANAGEMENT | KOSTCE


HandMade # Vyrábíte? Tvoříte? máte malou domácí dílnu? Zaregistrujte se zdarma na HAnnDE.com
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde
http://addurl.nu