HandMade # Vyrábíte? Tvoříte? máte malou domácí dílnu? Zaregistrujte se zdarma na HAnnDE.com
SKOLENI.net

Školení, kurzy, semináře # sql server analysis services - analyza dat

ŠKOLENÍ: SQL Server Analysis Services - analýza dat # ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills

Kurz je zaměřen na tvorbu OLAP kostek a OLAP zpracování v SQL Serveru, pro účely komplexních analýz nenamáhajících produkční databázový server. Účastníci se dozvědí, jak pomocí nich dynamicky vytvářet komplexní analytické či obchodní přehledy s okamžitou odezvou, nezávisle na množství dat (jako získat komplexní přehledy z terabajtů dat v rámci jediné sekundy), jak to využít při ladění výkonu serveru, a jak využít takto získané informace pro management firmy za účelem řízení firmy. Rovněž se dozví, jak pomocí data miningu a umělé inteligence získat z existujících firemních dat nové, cenné informace o zákaznících, jejich chování, o vztazích a závislostech uvnitř firmy, které vysoce ocení střední a vyšší management. * Kurz je zaměřen na tvorbu OLAP kostek a OLAP zpracování v SQL Serveru, pro účely komplexních analýz nenamáhajících produkční databázový server. Účastníci se dozvědí, jak pomocí nich dynamicky vytvářet komplexní analytické či obchodní přehledy s okamžitou odezvou, nezávisle na množství dat (jako získat komplexní přehledy z terabajtů dat v rámci jediné sekundy), jak to využít při ladění výkonu serveru, a jak využít takto získané informace pro management firmy za účelem řízení firmy. Rovněž se dozví, jak pomocí data miningu a umělé inteligence získat z existujících firemních dat nové, cenné informace o zákaznících, jejich chování, o vztazích a závislostech uvnitř firmy, které vysoce ocení střední a vyšší management. Úvod do SQL Server Analysis Services   Úvod do SQL Server Analysis Services   Vytváření analytických řešení v Analysis Services   Práce s dimenzemi   Sledování souhrnů a veličin   Dotazování se na OLAP kostky   Další funkcionalita OLAP kostek   Uvedení OLAP kostek do provozu   Správa OLAP kostek   Základní přehled v relačních databázích, optimálně i přehled ve statistikách a umělé inteligenci.
Úvod do SQL Server Analysis Services Výhody a nevýhody zpracování dat OLTP vs. OLAP Architektura Analysis Services Instalace Analysis Services Vytváření analytických řešení v Analysis Services Příprava dat pro analýzy Založení Analysis Services projektu Vytvoření datových zdrojů a pohledů Vytvoření OLAP kostky Práce s dimenzemi Vytváření a konfigurace dimenzí Atributy dimenzí a hierarchické atributy Třídění, organizování, grupovanie a filtrování atributů Skrývání atributů, změny v zobrazování atributů uživatelem Sledování souhrnů a veličin Práce se sledovanými veličinami Aditivní a semi-aditivní veličiny Organizování sledovaných veličin Dotazování se na OLAP kostky Základy jazyka MDX Přidání vlastních kalkulací do kostky Další funkcionalita OLAP kostek Klíčové ukazatele výkonnosti - KPI Akce Perspektivy Překlady a jazykové verze OLAP kostek Partitioning OLAP kostek a scale-out škálování výkonu Uvedení OLAP kostek do provozu Zavedení do provozu (přímo i nepřímo) Zabezpečení a nastavení databází Analysis Services Práce s OLAP kostkami přímo v Excelu Integrace s Reporting Services Správa OLAP kostek Nastavení OLAP zpracování - ROLAP, HOLAP, MOLAP Logování, monitorování a optimalizace OLAP kostek a dotazů Zálohování a obnova databází Analysis Services Data mining Přehled a přínos data miningu v SQL Serveru Podporované algoritmy zpracování dat v data miningu a jejich vhodnost použití na konkrétní typy problému v praxi Principy fungování neuronových sítí Vytvoření data miningových modelů Validace správnosti a relevance modelů Předpověď hodnot pomocí modelů a jazyka DMX Příklady dolování poznatků z dat - klasifikace zákazníků, zjištění chování zákazníků, nejziskovější sady produktů, předpovídání trendů Předpokládané znalosti: Základní přehled v relačních databázích, optimálně i přehled ve statistikách a umělé inteligenci.

Obsah kurzu - školení     Kurz je zaměřen na tvorbu OLAP kostek a OLAP zpracování v SQL Serveru, pro účely komplexních analýz nenamáhajících produkční databázový server. Účastníci se dozvědí, jak pomocí nich dynamicky vytvářet komplexní analytické či obchodní přehledy s okamžitou odezvou, nezávisle na množství dat (jako získat komplexní přehledy z terabajtů dat v rámci jediné sekundy), jak to využít při ladění výkonu serveru, a jak využít takto získané informace pro management firmy za účelem řízení firmy. Rovněž se dozví, jak pomocí data miningu a umělé inteligence získat z existujících firemních dat nové, cenné informace o zákaznících, jejich chování, o vztazích a závislostech uvnitř firmy, které vysoce ocení střední a vyšší management.Úvod do SQL Server Analysis ServicesÚvod do SQL Server Analysis ServicesVytváření analytických řešení v Analysis ServicesPráce s dimenzemiSledování souhrnů a veličinDotazování se na OLAP kostkyDalší funkcionalita OLAP kostekUvedení OLAP kostek do provozuSpráva OLAP kostekZákladní přehled v relačních databázích, optimálně i přehled ve statistikách a umělé inteligenci.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Kurz je zaměřen na tvorbu OLAP kostek a OLAP zpracování v SQL Serveru, pro účely komplexních analýz nenamáhajících produkční databázový server. Účastníci se dozvědí, jak pomocí nich dynamicky vytvářet komplexní analytické či obchodní přehledy s okamžitou odezvou, ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
http://skoleni.net/skoleni_83711_sql-server-analysis-services---analyza-dat.html

Server | Analysis | Services | analýza


HandMade # Vyrábíte? Tvoříte? máte malou domácí dílnu? Zaregistrujte se zdarma na HAnnDE.com
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde
http://addurl.nu