SKOLENI.net Školení, kurzy, semináře # pausalni dan – soucasne a budouci moznosti vyuziti

KURZ: Paušální daň – současné a budoucí možnosti využití

Na semináři se seznámíte s paušální daní a podmínkami jejího využití. Dozvíte se vše potřebné o přínosech, které pro vybrané OSVČ paušální daň přináší, ať již v oblasti možných daňových úspor či v nižší administrativní náročnosti jejich podnikání. * • současná podoba a podmínky využití paušální daně, • navrhovaná podoba od roku 2023, • výhody a nevýhody využití institutu paušální daně, • kdo by mohl o využití paušální daně uvažovat a pro koho je přínosná, • ukázkové příklady. Odpovědi na dotazy.


Program kurzu


současná podoba a podmínky využití paušální daně,

navrhovaná podoba od roku 2023,

výhody a nevýhody využití institutu paušální daně,

kdo by mohl o využití paušální daně uvažovat a pro koho je přínosná,

ukázkové příklady.
Odpovědi na dotazy.


Obsah kurzu - školení     • současná podoba a podmínky využití paušální daně,• navrhovaná podoba od roku 2023,• výhody a nevýhody využití institutu paušální daně,• kdo by mohl o využití paušální daně uvažovat a pro koho je přínosná,• ukázkové příklady.Odpovědi na dotazy.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Na semináři se seznámíte s paušální daní a podmínkami jejího využití. Dozvíte se vše potřebné o přínosech, které pro vybrané OSVČ paušální daň přináší, ať již v oblasti možných daňových úspor či v nižší administrativní náročnosti jejich podnikání.

Podrobnosti o kurzu

Dotazy a komentáře ke kurzu

Přihláška na kurz

🔥 NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ & datum konání SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT zde:
Paušální daň – současné a budoucí možnosti využití


Přihláška na kurz: 12.12.2022 Praha
# Změna ceny kurzu: 2.290,00 CZK /Kurz
* (Cena včetně DPH: 2.770,90 CZK /Kurz
12. 12. 2022; 9:00–13:00 - - - - - kód: 2205680 - 2 290 Kč + DPH Základní cena, kód: 220568A - 4 351 Kč + DPH cena pro 2 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu , kód: 220568B - 6 183 Kč + DPH cena pro 3 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu , kód: 220568C - 7 786 Kč + DPH cena pro 4 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu

Odesláním formuláře 'Přihláška na kurz' se zaregistruje Vaše přihláška a na zadaný email přijde potvrzení o odeslání této přihlášky. V případě poskytnutí osobních údajů, souhlasíte s archivací těchto údajů v souladu s podmínkami zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely nevyžadujeme, tyto data nezpracováváme. Server pouze zprostředkovává objednávky kurzů & kontakt na jejich pořadatele. Před odesláním přihlášky je nutno souhlasit s obchodními podmínkami účasti na kurzu daného pořadatele kurzu. Neodpovídáme za správnost uvedených údajů. © OBEC.net, sro.
URL >> https://skoleni.net/skoleni_102523_pausalni-dan-–-soucasne-a-budouci-moznosti-vyuziti.html

Paušálnísoučasnébudoucímožnostivyužití


Počet kurzů: 104297
Máte zájem nabízet Vaše kurzy na těchto stránkách? - Pošlete nám email na adresu info(at)skoleni.net