SKOLENI.net Školení, kurzy, semináře # socialni sluzby ��� asistivni technolog ie a materialne technicky standard

KURZ: Sociální služby – asistivní technologie a materiálně-technický standard

Akreditace: MPSV - Materiálně-technický standard a úvod do využívání asistivních technologií v sociálních službách, č. A2022 - 0293-SP - PC - PP - VP Účastník kurzu získá základní znalosti o materiálně technickém standardu dle doporučeného postupu MPSV č.2 - 2016. Absolvent se také seznámí s možnostmi aplikace různých pomůcek a zařízení umožňujícím vzdálený dohled, komunikaci, nebo nouzová volání, případně podporující mobilitu, samostatnost, či větší zapojení do komunity. Kurz shrnuje zákl


Program kurzu


Účastník kurzu získá základní znalosti o materiálně technickém standardu dle doporučeného postupu MPSV č.2/2016. Absolvent se také seznámí s možnostmi aplikace různých pomůcek a zařízení umožňujícím vzdálený dohled, komunikaci, nebo nouzová volání, případně podporující mobilitu, samostatnost, či větší zapojení do komunity. Kurz shrnuje základní informace o materiálně technického standardu (dle doporučeného postupu MPSV č.2/2016) a o nejnovějších doporučených trendech. V další části se účastníci seznámí s možnostmi využití a zapojení asistivních pomůcek a technologií při péči o klienty. Součástí kurzu jsou návody a postupy zapojení asistivních technologií do různých úkonů péče a diskuze nad jejich konkrétními praktickými aplikacemi.
Obsah semináře

Podrobnosti o kurzu

Dotazy a komentáře ke kurzu

Přihláška na kurz

Odesláním formuláře 'Přihláška na kurz' se zaregistruje Vaše přihláška a na zadaný email přijde potvrzení o odeslání této přihlášky. V případě poskytnutí osobních údajů, souhlasíte s archivací těchto údajů v souladu s podmínkami zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely nevyžadujeme, tyto data nezpracováváme. Server pouze zprostředkovává objednávky kurzů & kontakt na jejich pořadatele. Před odesláním přihlášky je nutno souhlasit s obchodními podmínkami účasti na kurzu daného pořadatele kurzu. Neodpovídáme za správnost uvedených údajů. © OBEC.net, sro.
URL >> https://skoleni.net/skoleni_104344_socialni-sluzby-–-asistivni-technologie-a-materialne-technicky-standard.html

Sociálníslužbyasistivnítechnologiemateriálně-technickýstandard


Počet kurzů: 108121
Máte zájem nabízet Vaše kurzy na těchto stránkách? - Pošlete nám email na adresu info(at)skoleni.net