SKOLENI.net Školení, kurzy, semináře # mediacni techniky pro personalisty – ucinny postup pri reseni potizi a sporu

KURZ: Mediační techniky pro personalisty – účinný postup při řešení potíží a sporů

Vyzkoušejte účinnou mediaci pro zmírnění a nebo úplně vyřešení sporů. Na tomto dopoledním workshopu zjistíte, jak probíhá mediace, jak lze využít mediaci přímo pro konkrétní situace v personalistické praxi. Nacvičíte využití mediačních postupů pro zvládnutí nesnadných situací, které mohou kdykoliv nastat. * • co je mediace a co mediace zpravidla řeší, • jak mediace probíhá a jak může prospět vaší personální práci, • kdy lze v práci personalisty mediaci využít a kdy její využití není vhodné, • jak mediací předejít hrozícímu konfliktu, • jak mediačními postupy konflikt zmírnit a ukončit, • praktický nácvik zvládání komunikačně obtížných situací přímo pro praxi personalisty.


Program kurzu


co je mediace a co mediace zpravidla řeší,

jak mediace probíhá a jak může prospět vaší personální práci,

kdy lze v práci personalisty mediaci využít a kdy její využití není vhodné,

jak mediací předejít hrozícímu konfliktu,

jak mediačními postupy konflikt zmírnit a ukončit,

praktický nácvik zvládání komunikačně obtížných situací přímo pro praxi personalisty.


Obsah kurzu - školení     • co je mediace a co mediace zpravidla řeší,• jak mediace probíhá a jak může prospět vaší personální práci,• kdy lze v práci personalisty mediaci využít a kdy její využití není vhodné,• jak mediací předejít hrozícímu konfliktu,• jak mediačními postupy konflikt zmírnit a ukončit,• praktický nácvik zvládání komunikačně obtížných situací přímo pro praxi personalisty.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Vyzkoušejte účinnou mediaci pro zmírnění a nebo úplně vyřešení sporů. Na tomto dopoledním workshopu zjistíte, jak probíhá mediace, jak lze využít mediaci přímo pro konkrétní situace v personalistické praxi. Nacvičíte využití mediačních postupů pro zvládnutí nesnadných situací, které mohou kdykoliv nastat.

Podrobnosti o kurzu

Dotazy a komentáře ke kurzu

Přihláška na kurz

🔥 NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ & datum konání SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT zde:
Mediační techniky pro personalisty – účinný postup při řešení potíží a sporů


Přihláška na kurz: 19.11.2024 Praha
# Změna ceny kurzu: 2.620,00 CZK /Kurz
* (Cena včetně DPH: 3.170,20 CZK /Kurz
19. 11. 2024. 2024; 9:00–12:00 - - - - - kód: 2423770 - 2 620 Kč + DPH Základní cena, kód: 242377A - 4 978 Kč + DPH cena pro 2 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu , kód: 242377B - 7 074 Kč + DPH cena pro 3 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu , kód: 242377C - 8 908 Kč + DPH cena pro 4 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu

Odesláním formuláře 'Přihláška na kurz' se zaregistruje Vaše přihláška a na zadaný email přijde potvrzení o odeslání této přihlášky. V případě poskytnutí osobních údajů, souhlasíte s archivací těchto údajů v souladu s podmínkami zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely nevyžadujeme, tyto data nezpracováváme. Server pouze zprostředkovává objednávky kurzů & kontakt na jejich pořadatele. Před odesláním přihlášky je nutno souhlasit s obchodními podmínkami účasti na kurzu daného pořadatele kurzu. Neodpovídáme za správnost uvedených údajů. © OBEC.net, sro.
URL >> https://skoleni.net/skoleni_124234_mediacni-techniky-pro-personalisty-–-ucinny-postup-pri-reseni-potizi-a-sporu.html

Mediačnítechnikypersonalistyúčinnýpostupřešenípotížísporů


Počet kurzů: 138294
Máte zájem nabízet Vaše kurzy na těchto stránkách? - Pošlete nám email na adresu info(at)skoleni.net