skoleni.net Školení, kurzy, semináře # opravy chyb minulych let odhady a zmeny odha du – dopady do ucetnictvi a dani
KURZ: Opravy chyb minulých let, odhady a změny odhadů – dopady do účetnictví a daní
Cílem semináře je vysvětlit dopad chyb minulých let, odhadů a změn odhadů na účetnictví a účetní závěrku podnikatelského subjektu za běžné účetní období včetně sestavení dodatečného daňového přiznání právnických osob. V rámci semináře budou řešeny konkrétní příklady. * • rozdíly mezi chybou, odhadem a změnou odhadu • opravy nevýznamných chyb minulých let • opravy významných chyb minulých let • využití položky vlastního kapitálu „jiný výsledek hospodaření minulých let“ • odhady a důsledky významných odchylek odhadů • vliv významných chyb minulých let na srovnatelné údaje v účetní závěrce běžného účetního období • dodatečná daňová přiznání právnických osob sestavovaná v důsledku zjištěných chyb minulých let • odpovědi na dotazy z praxe
Program kurzu
• rozdíly mezi chybou, odhadem a změnou odhadu
• opravy nevýznamných chyb minulých let
• opravy významných chyb minulých let
• využití položky vlastního kapitálu „jiný výsledek hospodaření minulých let“
• odhady a důsledky významných odchylek odhadů
• vliv významných chyb minulých let na srovnatelné údaje v účetní závěrce běžného účetního období
• dodatečná daňová přiznání právnických osob sestavovaná v důsledku zjištěných chyb minulých let
• odpovědi na dotazy z praxe
Obsah kurzu - školení • rozdíly mezi chybou, odhadem a změnou odhadu• opravy nevýznamných chyb minulých let• opravy významných chyb minulých let• využití položky vlastního kapitálu „jiný výsledek hospodaření minulých let“• odhady a důsledky významných odchylek odhadů• vliv významných chyb minulých let na srovnatelné údaje v účetní závěrce běžného účetního období• dodatečná daňová přiznání právnických osob sestavovaná v důsledku zjištěných chyb minulých let• odpovědi na dotazy z praxe
Cíl školení - poznámka ke kurzu Cílem semináře je vysvětlit dopad chyb minulých let, odhadů a změn odhadů na účetnictví a účetní závěrku podnikatelského subjektu za běžné účetní období včetně sestavení dodatečného daňového přiznání právnických osob. V rámci semináře budou řešeny konkrétní příklady.
Podrobnosti o kurzu
-
Kurz je určen účetním, ekonomům, daňovým specialistům a poradcům.
-
1. VOX s.r.o.
-
Samozřejmostí je osvědčení o absolvování v elektronické podobě pro každého účastníka. Pokud neobdržíme písemné storno, je objednavatel povinen uhradit plnou cenu dle zaslané objednávky - faktury (více v Obchodních podmínkách).Používáme aplikaci ZOOM, není třeba její instalace. Přístup do on-line učebny zasíláme spolu s prezentací den před konáním on-line výuky, a to zpravidla mezi 12:30 až 15:30. Připojit se můžete z počítače i mobilu. V průběhu můžete získat odpovědi na vaše dotazy. Po celou dobu konání lze využít naši technickou podporu (tel. 226 539 672), se vším vám pomůžeme. Pořízení zvukového či obrazového záznamu on-line vysílání není povoleno. On-line vysílání je realizováno společností 1. VOX s.r.o.
-
Po objednání obdržíte na Vámi uvedený e-mail zálohovou fakturu s organizačními pokyny. Částku je možno uhradit hotově v místě konání nebo bankovním převodem. Počítačové kurzy je možné platit pouze bezhotovostně. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře.
Dotazy a komentáře ke kurzuPřihláška na kurz
🔥 NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ & datum konání SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT zde:
Opravy chyb minulých let, odhady a změny odhadů – dopady do účetnictví a daní
Přihláška na kurz: 8.10.2026 Praha
# Změna ceny kurzu:
2.890,00 CZK
/Kurz
* (Cena včetně DPH: 3.496,90 CZK
/Kurz
8. 10. 2026; 9:00-14:00 - - - - - kód: 2600130 - 2 890 Kč + DPH Základní cena, kód: 260013A - 5 491 Kč + DPH cena pro 2 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu , kód: 260013B - 7 803 Kč + DPH cena pro 3 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu , kód: 260013C - 9 826 Kč + DPH cena pro 4 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu
Opravy chyb minulých let, odhady a změny odhadů – dopady do účetnictví a daní
Přihláška na kurz: 8.10.2026 online
# Změna ceny kurzu:
2.890,00 CZK
/Kurz
* (Cena včetně DPH: 3.496,90 CZK
/Kurz
8. 10. 2026; 9:00-14:00 - - - - - kód: 26A0130 - 2 890 Kč + DPH Základní cena, kód: 26A013A - 5 491 Kč + DPH cena pro 2 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu , kód: 26A013B - 7 803 Kč + DPH cena pro 3 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu , kód: 26A013C - 9 826 Kč + DPH cena pro 4 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu
Odesláním formuláře 'Přihláška na kurz' se zaregistruje Vaše přihláška a na zadaný email přijde potvrzení o odeslání této přihlášky.
V případě poskytnutí osobních údajů, souhlasíte s archivací těchto údajů v souladu s podmínkami zákona č. 101/2000 Sb.,
o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely nevyžadujeme, tyto data nezpracováváme.
Server pouze zprostředkovává objednávky kurzů & kontakt na jejich pořadatele. Před odesláním přihlášky je nutno souhlasit s obchodními podmínkami účasti na kurzu daného pořadatele kurzu.
Neodpovídáme za správnost uvedených údajů. © OBEC.net, sro.
URL >>
https://skoleni.net/skoleni_145971_opravy-chyb-minulych-let--odhady-a-zmeny-odhadu-–-dopady-do-ucetnictvi-a-dani.html
Opravychybminulýchletodhadyzměnyodhadůdopadyúčetnictvídaní