SKOLENI.net Školení, kurzy, semináře # koncentrace - kreativita a motivace

KURZ: Koncentrace - kreativita a motivace

Popis kurzu Dvoudenní seminář zaměřený na prohloubení schopnosti soustředění, posílení vůle, vnitřní motivace a na aktivaci kreativity. Seminář je součástí vzdělávacího projektu Brillant Brain a vedou jej současně dvě lektorky: MUDr. Michaela Karsten – expertka na lidskou paměť a učební proces Jitka Ševčíková, MBA – odborník na emoční inteligenci


Program kurzu


Popis kurzu Dvoudenní seminář zaměřený na prohloubení schopnosti soustředění, posílení vůle, vnitřní motivace a na aktivaci kreativity. Seminář je součástí vzdělávacího projektu Brillant Brain a vedou jej současně dvě lektorky: MUDr. Michaela Karsten – expertka na lidskou paměť a učební proces Jitka Ševčíková, MBA – odborník na emoční inteligenci a psychickou odolnost  
PRO KOHO JE SEMINÁŘ URČEN PRO VŠECHNY, KTEŘÍ:
 
ČEMU SE BUDEME VĚNOVAT: Na úvod si vysvětlíme souvislosti mezi tématy:  koncentrace, krativita, učební proces a lidská paměť. Pojmenujeme si vnější a vnitřní narušitele” naší schopnosti se soutředit. Vysvětlíme si, jak optimalizovat energetické nastavení a koncentrační schopnosti, nebýt přestimulovaný nebo příliš unavený. Prakticky nacvičíme relaxační techniky nervového systému a vyladíme náš mozek do hladiny alfa. Na to navážeme nácvikem pozornosti a řízeného soustředění a řekneme si, jak tuto dobu lze prodlužovat. Prakticky si vyzkoušíme, jak dosáhnout kreativního myšlení. Ukážeme si, proč mozek dává přednost symbolům a obrázkům před textem, vytvoříme si projektový nebo časový vision board a myšlenkovou mapu na zadané téma. Odhalíme své škodlivé emoční vzorce, které nám ničí (sebe)motivaci a sebedůvěru (neuroplasticita).


Obsah kurzu - školení     Popis kurzu Dvoudenní seminář zaměřený na prohloubení schopnosti soustředění, posílení vůle, vnitřní motivace a na aktivaci kreativity. Seminář je součástí vzdělávacího projektu Brillant Brain a vedou jej současně dvě lektorky: MUDr. Michaela Karsten – expertka na lidskou paměť a učební proces Jitka Ševčíková, MBA – odborník na emoční inteligenci a psychickou odolnost   PRO KOHO JE SEMINÁŘ URČEN PRO VŠECHNY, KTEŘÍ: chtějí využívat plně schopností, které nám mozek nabízí potřebují zvýšit schopnost své koncentrace si přejí mít pevnější vůli a vnitřní disciplínu si přejí rozvinout své kreativní myšlení potřebují zapracovat na své motivaci chtějí být více stresuodolní   ČEMU SE BUDEME VĚNOVAT: Na úvod si vysvětlíme souvislosti mezi tématy:  koncentrace, krativita, učební proces a lidská paměť. Pojmenujeme si vnější a vnitřní narušitele” naší schopnosti se soutředit. Vysvětlíme si, jak optimalizovat energetické nastavení a koncentrační schopnosti, nebýt přestimulovaný nebo příliš unavený. Prakticky nacvičíme relaxační techniky nervového systému a vyladíme náš mozek do hladiny alfa. Na to navážeme nácvikem pozornosti a řízeného soustředění a řekneme si, jak tuto dobu lze prodlužovat. Prakticky si vyzkoušíme, jak dosáhnout kreativního myšlení. Ukážeme si, proč mozek dává přednost symbolům a obrázkům před textem, vytvoříme si projektový nebo časový vision board a myšlenkovou mapu na zadané téma. Odhalíme své škodlivé emoční vzorce, které nám ničí (sebe)motivaci a sebedůvěru (neuroplasticita).

Podrobnosti o kurzu

Dotazy a komentáře ke kurzu

Přihláška na kurz

Odesláním formuláře 'Přihláška na kurz' se zaregistruje Vaše přihláška a na zadaný email přijde potvrzení o odeslání této přihlášky. V případě poskytnutí osobních údajů, souhlasíte s archivací těchto údajů v souladu s podmínkami zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely nevyžadujeme, tyto data nezpracováváme. Server pouze zprostředkovává objednávky kurzů & kontakt na jejich pořadatele. Před odesláním přihlášky je nutno souhlasit s obchodními podmínkami účasti na kurzu daného pořadatele kurzu. Neodpovídáme za správnost uvedených údajů. © OBEC.net, sro.
URL >> https://skoleni.net/skoleni_105696_koncentrace---kreativita-a-motivace.html

Koncentracekreativitamotivace


Počet kurzů: 113365
Máte zájem nabízet Vaše kurzy na těchto stránkách? - Pošlete nám email na adresu info(at)skoleni.net