SKOLENI.net Školení, kurzy, semináře # mezinarodni ucetni standardy pro zacinajici

KURZ: Mezinárodní účetní standardy pro začínající

Vedle českých firem, které jsou emitenty investičních cenných papírů, na českém území působí mnoho zahraničních firem s povinností reportovat podle IFRS ve svých zemích. Přestože práce v účetním oddělení takové firmy může být zajímavá, zpravidla vyžaduje nejen znalost českých účetních předpisů, ale také IFRS. A samozřejmě, znalost anglického jazyka, který mnoho zahraničních firem používá pro interní komunikaci, je také často výhodou. Česka účetní úprava se sice pomalu blíží IFRS, ale pouze krátkými kroky. Například, chystaná novela zákona, která měla CUS přiblížit IFRS se odsouvá, i když je možné, že některé změny, například možnost účtovat v jiné měně než CZK, mohou nastat. Ale protože hlavní cíl školení je IFRS, je vždy aktuální, a to bez ohledu na průběh vývoje na české účetní scéně. Vedle samotného výkladu seminář také obsahuje celou řadu příkladů toho, jak požadavky IFRS zavést do praxe. Velká část těchto příkladů je také na stránkách ifrs-gaap.com - policies-and-procedures * ? cíl účetnictví a uživatelé finanční zprávy, ? IFRS versus české předpisy, ? zaúčtování, ocenění a vykazování, ? reálná hodnota, ? běžný majetek (včetně uznávání výnosů), ? dlouhodobý majetek, ? leasing, ? závazky a kapitál, ? výsledovka. Odpovědi na dotazy.


Program kurzu

? cíl účetnictví a uživatelé finanční zprávy,
? IFRS versus české předpisy,
? zaúčtování, ocenění a vykazování,
? reálná hodnota,
? běžný majetek (včetně uznávání výnosů),
? dlouhodobý majetek,
? leasing,
? závazky a kapitál,
? výsledovka.
Odpovědi na dotazy.


Obsah kurzu - školení     ? cíl účetnictví a uživatelé finanční zprávy,? IFRS versus české předpisy,? zaúčtování, ocenění a vykazování,? reálná hodnota,? běžný majetek (včetně uznávání výnosů),? dlouhodobý majetek,? leasing,? závazky a kapitál,? výsledovka. Odpovědi na dotazy.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Vedle českých firem, které jsou emitenty investičních cenných papírů, na českém území působí mnoho zahraničních firem s povinností reportovat podle IFRS ve svých zemích. Přestože práce v účetním oddělení takové firmy může být zajímavá, zpravidla vyžaduje nejen znalost českých účetních předpisů, ale také IFRS. A samozřejmě, znalost anglického jazyka, který mnoho zahraničních firem používá pro interní komunikaci, je také často výhodou. Česka účetní úprava se sice pomalu blíží IFRS, ale pouze krátkými kroky. Například, chystaná novela zákona, která měla CUS přiblížit IFRS se odsouvá, i když je možné, že některé změny, například možnost účtovat v jiné měně než CZK, mohou nastat. Ale protože hlavní cíl školení je IFRS, je vždy aktuální, a to bez ohledu na průběh vývoje na české účetní scéně. Vedle samotného výkladu seminář také obsahuje celou řadu příkladů toho, jak požadavky IFRS zavést do praxe. Velká část těchto příkladů je také na stránkách ifrs-gaap.com - policies-and-procedures. V semináři jsou ale prezentovány i jejich verze v českém jazyce.

Podrobnosti o kurzu

Dotazy a komentáře ke kurzu

Přihláška na kurz

🔥 NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ & datum konání SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT zde:
Mezinárodní účetní standardy pro začínající


Přihláška na kurz: 11.9.2024 online
# Změna ceny kurzu: 3.290,00 CZK /Kurz
* (Cena včetně DPH: 3.980,90 CZK /Kurz
11. 9. 2024, 9:00–16:00 - - - - - kód: 24A3590 - 3 290 Kč + DPH Základní cena, kód: 24A359A - 6 251 Kč + DPH cena pro 2 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu , kód: 24A359B - 8 883 Kč + DPH cena pro 3 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu , kód: 24A359C - 11 186 Kč + DPH cena pro 4 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu

Odesláním formuláře 'Přihláška na kurz' se zaregistruje Vaše přihláška a na zadaný email přijde potvrzení o odeslání této přihlášky. V případě poskytnutí osobních údajů, souhlasíte s archivací těchto údajů v souladu s podmínkami zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely nevyžadujeme, tyto data nezpracováváme. Server pouze zprostředkovává objednávky kurzů & kontakt na jejich pořadatele. Před odesláním přihlášky je nutno souhlasit s obchodními podmínkami účasti na kurzu daného pořadatele kurzu. Neodpovídáme za správnost uvedených údajů. © OBEC.net, sro.
URL >> https://skoleni.net/skoleni_123922_mezinarodni-ucetni-standardy-pro-zacinajici.html

Mezinárodníúčetnístandardyzačínající


Počet kurzů: 138294
Máte zájem nabízet Vaše kurzy na těchto stránkách? - Pošlete nám email na adresu info(at)skoleni.net