SKOLENI.net Školení, kurzy, semináře # forenzni ucetnictvi aneb jak snizit riziko po dvodneho jednani

KURZ: Forenzní účetnictví aneb jak snížit riziko podvodného jednání

Na kurzu získáte přehled změn v zákoně o účetnictví. Vše přehledně a srozumitelně. Exkluzivně pro 1. VOX a.s. Od 1.1.2025 by měl vstoupit v platnost nový zákon o účetnictví. Jaké změny nám přinese? Projdeme si společně jednotlivé ustanovení zákona, srozumitelně a přehledně. * • Základní principy a cíle zákona (koncepční rámec) • Změny v ustanoveních zákona, nová ustanovení • Nová podoba výkazů • První období vykazování dle nového zákona o účetnictví u prvků, které se budou vykazovat jinak • Změny v oblasti kategorií účetních jednotek Diskuze a odpovědi na dotazy.


Program kurzu


Základní principy a cíle zákona (koncepční rámec)

Změny v ustanoveních zákona, nová ustanovení

Nová podoba výkazů

První období vykazování dle nového zákona o účetnictví u prvků, které se budou vykazovat jinak

Změny v oblasti kategorií účetních jednotek
Diskuze a odpovědi na dotazy.


Obsah kurzu - školení     • Základní principy a cíle zákona (koncepční rámec)• Změny v ustanoveních zákona, nová ustanovení• Nová podoba výkazů• První období vykazování dle nového zákona o účetnictví u prvků, které se budou vykazovat jinak• Změny v oblasti kategorií účetních jednotekDiskuze a odpovědi na dotazy.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Na kurzu získáte přehled změn v zákoně o účetnictví. Vše přehledně a srozumitelně. Exkluzivně pro 1. VOX a.s. Od 1.1.2025 by měl vstoupit v platnost nový zákon o účetnictví. Jaké změny nám přinese? Projdeme si společně jednotlivé ustanovení zákona, srozumitelně a přehledně.

Podrobnosti o kurzu

Dotazy a komentáře ke kurzu

Přihláška na kurz

Odesláním formuláře 'Přihláška na kurz' se zaregistruje Vaše přihláška a na zadaný email přijde potvrzení o odeslání této přihlášky. V případě poskytnutí osobních údajů, souhlasíte s archivací těchto údajů v souladu s podmínkami zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely nevyžadujeme, tyto data nezpracováváme. Server pouze zprostředkovává objednávky kurzů & kontakt na jejich pořadatele. Před odesláním přihlášky je nutno souhlasit s obchodními podmínkami účasti na kurzu daného pořadatele kurzu. Neodpovídáme za správnost uvedených údajů. © OBEC.net, sro.
URL >> https://skoleni.net/skoleni_127270_forenzni-ucetnictvi-aneb-jak-snizit-riziko-podvodneho-jednani.html

Forenzníúčetnictvíanebsnížitrizikopodvodnéhojednání


Počet kurzů: 138294
Máte zájem nabízet Vaše kurzy na těchto stránkách? - Pošlete nám email na adresu info(at)skoleni.net