skoleni.net Školení, kurzy, semináře # marketer sam sobe v online svete - canva a ca pcut - online

KURZ: Marketér sám sobě v online světě - Canva a CapCut - ONLINE

Základy pro tvorbu příspěvků, grafiky a videí v programech Canva a CapCut. Chcete se naučit vytvářet poutavou grafiku pro vaše sociální sítě, webové stránky nebo online reklamu, ale chybí vám zkušenosti s grafickými programy? Pak je tento kurz přesně pro vás. V kurzu se naučíte pracovat s oblíbeným online nástrojem Canva, ve kterém si snadno a rychle vytvoříte profesionálně vypadající grafiku i bez předchozích znalostí. Zároveň se seznámíte s nástrojem CapCut, díky kterému zvládnete tvorbu vlastních reels a krátkých videí pro sociální sítě a efektivně tak podpoříte svou myšlenku, aktivitu nebo produkt. Součástí kurzu jsou také základy tvorby textů pro Facebook a LinkedIn, aby vaše příspěvky nejen dobře vypadaly, ale také zaujaly a plnily svůj cíl. Nestíháte se připojit včas? Záznam z kurzu je již v ceně a bude k dispozici po dobu 30 dnů.


Program kurzu


1. Úvod do Canvy
registrace a přihlášení
seznámení s rozhraním Canvy
práce s šablonami [výběr, úprava]
vkládání a úprava obrázků, textu a prvků
práce s barvami a písmy
ukládání a stahování grafiky v různých formátech

2. Tvorba grafiky pro sociální sítě
formáty pro Facebook, LinkedIn
tvorba příspěvků
tipy a triky pro poutavou grafiku

3. Úvod do CapCut:
registrace a přihlášení
jak natáčet videa
zpracování videí
podkreslení hudbou
titulkování
další úpravy

Podrobnosti o kurzu

Dotazy a komentáře ke kurzu

Přihláška na kurz

🔥 NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ & datum konání SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT zde:
Marketér sám sobě v online světě - Canva a CapCut - ONLINE


Přihláška na kurz: 13.2.2026 Ostrava

1 seminář. ONLINE výuka v prostředí MS Teams. Přihlášení v prohlížeči bez instalace, před seminářem obdržíte přístupové údaje a návod pro připojení.

Marketér sám sobě v online světě - Canva a CapCut - ONLINE


Přihláška na kurz: 14.4.2026 Moravská Ostrava a Přívoz

6 seminářů. ONLINE výuka v prostředí MS Teams. Přihlášení v prohlížeči bez instalace, před seminářem obdržíte přístupové údaje a návod pro připojení.

Marketér sám sobě v online světě - Canva a CapCut - ONLINE


Přihláška na kurz: 17.7.2026 Ostrava

1 seminář. ONLINE výuka v prostředí MS Teams. Přihlášení v prohlížeči bez instalace, před seminářem obdržíte přístupové údaje a návod pro připojení.

Odesláním formuláře 'Přihláška na kurz' se zaregistruje Vaše přihláška a na zadaný email přijde potvrzení o odeslání této přihlášky. V případě poskytnutí osobních údajů, souhlasíte s archivací těchto údajů v souladu s podmínkami zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely nevyžadujeme, tyto data nezpracováváme. Server pouze zprostředkovává objednávky kurzů & kontakt na jejich pořadatele. Před odesláním přihlášky je nutno souhlasit s obchodními podmínkami účasti na kurzu daného pořadatele kurzu. Neodpovídáme za správnost uvedených údajů. © OBEC.net, sro.
URL >> https://skoleni.net/skoleni_149101_marketer-sam-sobe-v-online-svete---canva-a-capcut---online.html

MarketérsoběonlinesvětěCanvaCapCutONLINE


Počet kurzů: 149114
Máte zájem nabízet Vaše kurzy na těchto stránkách? - Pošlete nám email na adresu info(at)skoleni.net