SKOLENI.net Školení, kurzy, semináře # integrovany system managementu - modul i - zaklady ims

KURZ: Integrovaný systém managementu - Modul I. - Základy IMS

Integrovaný systém řízení [Integrated management system – IMS] je jednotný způsob vedení a řízení organizace, který mimo jiné splňuje požadavky pro řízení kvality, environmentu a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.Akademie TÜV SÜD Czech pro Vás připravila komplexní školení, které Vámumožní získat poznatky ze všech těchto oblastí řízení a o jejich vzájemnýchvazbách, a to od základního kurzu až po úroveň poradce integrovaného sys-tému řízení. Komu je školení určeno * všem pracovníkům organizace, kteří se v rámci svého pracovního zařazení aktivně podílí na tvorbě a zabezpečování funkčnosti systémuObsah školení * zásady systémových managementů * základní orientace v systémových managementech jakosti, environmentu a BOZP * systémové normy, jejich úloha a struktura * akreditační a certifikační systémy * rozbor požadavků normy ISO 9001 * rozbor požadavků normy ISO 14001 * rozbor požadavků specifikace OHSAS 18001 * praktické příklady řešení požadavků noremCo Vám školení přinese =gt; =gt; =gt; =gt; =gt; Získáte základní přehled o problematice systémů řízení. Seznámíte se sezásadami systémového řízení v oblasti jakosti, enviromentu a BOZP, naučítese pracovat s normami a podrobně se seznámíte s požadavky norem ISO9001, ISO 14001 a specifikací OHSAS. Zároveň Vám pomůžeme zorientovatse ve vzájemných vazbách těchto standardů a jejich praktickém uplatnění.


Program kurzu


Obsah školení
* zásady systémových managementů
* základní orientace v systémových managementech jakosti, environmentu a BOZP
* systémové normy, jejich úloha a struktura
* akreditační a certifikační systémy
* rozbor požadavků normy ČSN EN ISO 9001
* rozbor požadavků normy ČSN EN ISO 14001
* rozbor požadavků specifikace ČSN OHSAS 18001
* praktické příklady řešení požadavků norem
=> Získáte základní přehled o
problematice systémů řízení. Seznámíte se se zásadami systémového řízení v oblasti jakosti, environmentu a BOZP, naučíte se pracovat s normami a podrobně se seznámíte s požadavky norem ISO 9001, ISO 14001 a specifikací ISO 45001. Zároveň Vám pomůžeme zorientovat se ve vzájemných vazbách těchto standardů a jejich praktickém uplatnění.

Obsah kurzu - školení     Integrovaný systém řízení (Integrated management system – IMS) je jednotný způsob vedení a řízení organizace, který mimo jiné splňuje požadavky pro řízení kvality, environmentu a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.Akademie TÜV SÜD Czech pro Vás připravila komplexní školení, které Vám možní získat poznatky ze všech těchto oblastí řízení a o jejich vzájemných vazbách, a to od základního kurzu až po úroveň poradce integrovaného systému řízení.                                                                          Co Vám školení přineseZískáte základní přehled o problematice systémů řízení. Seznámíte se se zásadami systémového řízení v oblasti jakosti, enviromentu a BOZP, naučíte se pracovat s normami a podrobně se seznámíte s požadavky norem ISO  9001, ISO 14001 a specifikací OHSAS. Zároveň Vám pomůžeme zorientovat se ve vzájemných vazbách těchto standardů a jejich praktickém uplatnění.

Podrobnosti o kurzu

Dotazy a komentáře ke kurzu

Přihláška na kurz

🔥 NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ & datum konání SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT zde:
Integrovaný systém managementu - Modul I. - Základy IMS


Přihláška na kurz: 8.7.2024 Brno

Rozsah školení 2 dny

Integrovaný systém managementu - Modul I. - Základy IMS


Přihláška na kurz: 5.8.2024 Praha 4

Rozsah školení 2 dny

Odesláním formuláře 'Přihláška na kurz' se zaregistruje Vaše přihláška a na zadaný email přijde potvrzení o odeslání této přihlášky. V případě poskytnutí osobních údajů, souhlasíte s archivací těchto údajů v souladu s podmínkami zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely nevyžadujeme, tyto data nezpracováváme. Server pouze zprostředkovává objednávky kurzů & kontakt na jejich pořadatele. Před odesláním přihlášky je nutno souhlasit s obchodními podmínkami účasti na kurzu daného pořadatele kurzu. Neodpovídáme za správnost uvedených údajů. © OBEC.net, sro.
URL >> https://skoleni.net/skoleni_15341_integrovany-system-managementu----modul-i----zaklady-ims.html

IntegrovanýsystémmanagementuModulZáklady


Počet kurzů: 125145
Máte zájem nabízet Vaše kurzy na těchto stránkách? - Pošlete nám email na adresu info(at)skoleni.net