SKOLENI.net Školení, kurzy, semináře # pece o vozidla - proffesional car care - smar twax

KURZ: Péče o vozidla - PROFFESIONAL CAR CARE - SMARTWAX

SMARTWAX evoluce v čištění vozidel. Profesional car care. Dvoudenní školení technologie proffesional car care - produkt SmartWax - mytí a čištění vozidel PROFFESIONAL CAR CARE - Master Franchising Group. Toto školení je vhodné jak pro začátečníky, pokročilé, tak i pro profesionály v oboru. Každému účastníkovi se věnujeme individuálně v praktické části.


Program kurzu


V rámci školení se seznámíte v teoretické části formou přednášky a prezentace s prostředky SMARTWAX a jejich profesionálního použití s jejich složením, účinky a technologickými postupy, které je nutné dodržet pro technologii suchého čištění interiéru a karoserie vozidla. Seznámíte se s unikátní technologií profesionálního ručního mytí, ošetření karoserie, suchého čištění interiéru a kompletní impregnace všech částí automobilu produkty NANO Smartwax.
V praktické části, která je převažující částí z hlediska časového se naučíte a prakticky vyzkoušíte všechny kroky technologie s různými přípravky na čištění a údržbu exteriéru / interiéru.
TRIESTE ACADEMY
Učebna teoretické výuky je vybavena plně funkční technikou k prezentaci, wi-fi zdarma, bezplatné využití - zapůjčení notebooku k zápisu a tablety pro grafické zpracování.
Učebna praktické výuky je vybavena trenažéry pro výuku ( jednotlivé části automobilů ) a k dispozici je pro finální dokonalý nácvik celé osobní vozidlo.

Podrobnosti o kurzu

Dotazy a komentáře ke kurzu

Přihláška na kurz

Odesláním formuláře 'Přihláška na kurz' se zaregistruje Vaše přihláška a na zadaný email přijde potvrzení o odeslání této přihlášky. V případě poskytnutí osobních údajů, souhlasíte s archivací těchto údajů v souladu s podmínkami zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely nevyžadujeme, tyto data nezpracováváme. Server pouze zprostředkovává objednávky kurzů & kontakt na jejich pořadatele. Před odesláním přihlášky je nutno souhlasit s obchodními podmínkami účasti na kurzu daného pořadatele kurzu. Neodpovídáme za správnost uvedených údajů. © OBEC.net, sro.
URL >> https://skoleni.net/skoleni_24697_pece-o-vozidla---proffesional-car-care---smartwax.html

PéčevozidlaPROFFESIONALCARESMARTWAX


Počet kurzů: 113365
Máte zájem nabízet Vaše kurzy na těchto stránkách? - Pošlete nám email na adresu info(at)skoleni.net