SKOLENI.net Školení, kurzy, semináře # rekvalifikace barista

KURZ: Rekvalifikace Barista

Tento kurz je akreditovaný

Přejete si stát se Baristou nebo mít svou vlastní kavárnu? .Kurz pro každého, kdo nedělá kompromisy a chce pro svou budoucnost v baristice udělat maximum. Neexistuje více nadupaný baristický kurz. Intenzivní rekvalifikační kurz Barista je zakončen teoretickými a praktickými zkouškami a předáním rekvalifikačního Osvědčení Barista s celostátní platností od MŠMT- ČR a prestižního mezinárodního certifikátu Barového institutu.


Program kurzu


.Kurz pro každého, kdo nedělá kompromisy a chce pro svou budoucnost v baristice udělat maximum. Neexistuje více nadupaný baristický kurz.Obsah kurzu ve zkratce:
* úloha a práce baristy
* pravidla, zásady
* kavárna, kavárenský provoz, nabídka
* sestavení kavárenského menu
* host, komunikace, servis
* správná příprava všech druhů kávy
* latte art, práce s mlékem, možnosti
* alternativní příprava kávy
* aktivní práce pod dohledem lektora
* analýza, ochutnávky
* diskuze
* legislativa, normy, předpisy
* technologie, kávovar, kávomlýnek
* pokladní systém, vyúčtování, kasa
* práce, praxe, dril

OBSAH kurzu     káva jako pojemkáva a její historieodrůdy kávypěstování kávycharakteristika kávyzpracování kávypražení a balení kávybaristické pomůcky a inventářpráce baristy pravidla, zásadyúloha a povinnosti baristysprávná příprava kávyco je to espressoespresso a jeho charakteristikyanalýza espressakávové speciality - recepturyanalýza pomocí smyslůtechnika kávovarutechnika kávomlýnkubaristické pomůcky a inventář pro Latte ArtLatte Art - úvod do kávového malířstvízáklady Latte Artu a profesionální Latte ArtLatte Art ve třech zásadních krocíchpráce uměleckého baristy, pravidlazásady a možnosti použití Latte Artuúloha a povinnosti baristypráce s mlékem a mléčnou emulzíukázková příprava kávy pro Latte Artpříprava mléka a jeho charakteristikyvýběr mléka, skladování, možnosti, použitísprávný porcelán pro skvělý výsledektechnika Latte Artu od A do Zbaristické alternativy, vychytávky, kreativitaprémiové & domácí produkty pro zdobenísamostatná práce s Latte Artemošetřování a skladování nápojůvyřizování objednávek hostůpříprava nápojů a kávynakládání s inventářemprezentace práceobsáhnutí role baristypravidla, zásadykontrola nákladů na zbožísamostatná práce v kavárněskladování potravinářských surovinpodávání nápojů hostůmvyúčtování tržeborganizování práce v kavárněhygienicko-sanitační činnostidodržování hygienických předpisůzajištění bezpečnosti hostůBOZP, PO

Podrobnosti o kurzu

Dotazy a komentáře ke kurzu

Přihláška na kurz

🔥 NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ & datum konání SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT zde:
Rekvalifikace Barista - Rekvalifikační kurz


Přihláška na kurz: 19.8.2024 Praha
# Změna ceny kurzu: 16.488,00 Kč/Kurz
* (Cena včetně DPH: 19.950,00 Kč/Kurz
19. – 23. 8. 2024 # od 8:00 do 16:00 hod.
* cena včetně DPH: 19 950 Kč

Odesláním formuláře 'Přihláška na kurz' se zaregistruje Vaše přihláška a na zadaný email přijde potvrzení o odeslání této přihlášky. V případě poskytnutí osobních údajů, souhlasíte s archivací těchto údajů v souladu s podmínkami zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely nevyžadujeme, tyto data nezpracováváme. Server pouze zprostředkovává objednávky kurzů & kontakt na jejich pořadatele. Před odesláním přihlášky je nutno souhlasit s obchodními podmínkami účasti na kurzu daného pořadatele kurzu. Neodpovídáme za správnost uvedených údajů. © OBEC.net, sro.
URL >> https://skoleni.net/skoleni_53114_rekvalifikace-barista.html

RekvalifikaceBarista


Počet kurzů: 125145
Máte zájem nabízet Vaše kurzy na těchto stránkách? - Pošlete nám email na adresu info(at)skoleni.net