SKOLENI.net Školení, kurzy, semináře # zaklady obsluhy osobniho pocitace - rekvalifi kacni kurz

KURZ: Základy obsluhy osobního počítače - rekvalifikační kurz

Tento kurz je akreditovaný

Aktuální akce Právě  probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% .   Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás.  Původní cena kurzu: 12 375 Kč. Nová cena : 9 900 Kč. Ušetříte: 2 475 Kč.  Akreditace kurzu Kurz je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Číslo akreditace: MSMT-17733 - 2021-2 . Rekvalifikace: Základy obsluhy osobního počítače (v rozsahu 40 hodin). Cíle kurzu: V tomto kurzu se naučíte pracovat s počítačem. Budete umět psá


Program kurzu


Aktuální akce

Akreditace kurzu
Kurz je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Číslo akreditace: MSMT-17733/2021-2 . Rekvalifikace : Základy obsluhy osobního počítače (v rozsahu 40 hodin).
Cíle kurzu : V tomto kurzu se naučíte pracovat s počítačem. Budete umět psát texty, vytvořit tabulky a grafy – v nejpoužívanějších programech MS Word, MS Excel a MS PowerPoint.
Popis :
Komu je kurz určen:
Co všechno se naučíte:
Co dalšího získáte:
Obsah kurzu : Rekvalifikační kurz se skládá  ze těchto odborných celků , které na sebe navazují a společně tvoří rekvalifikaci.
1) Základy práce s počítačem
2) Základy programu MS Word
3) Základy programu MS Excel
Čas výuky:
Studijní materiály:
Doklad o absolvování:
Lektoři kurzu
Tomáš Parašín Ing. Mgr. Adam Novák Mgr. Naděžda Kalinová

Podrobnosti o kurzu

Dotazy a komentáře ke kurzu

Přihláška na kurz

Odesláním formuláře 'Přihláška na kurz' se zaregistruje Vaše přihláška a na zadaný email přijde potvrzení o odeslání této přihlášky. V případě poskytnutí osobních údajů, souhlasíte s archivací těchto údajů v souladu s podmínkami zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely nevyžadujeme, tyto data nezpracováváme. Server pouze zprostředkovává objednávky kurzů & kontakt na jejich pořadatele. Před odesláním přihlášky je nutno souhlasit s obchodními podmínkami účasti na kurzu daného pořadatele kurzu. Neodpovídáme za správnost uvedených údajů. © OBEC.net, sro.
URL >> https://skoleni.net/skoleni_94135_zaklady-obsluhy-osobniho-pocitace---rekvalifikacni-kurz.html

Základyobsluhyosobníhopočítačerekvalifikačníkurz


Počet kurzů: 113365
Máte zájem nabízet Vaše kurzy na těchto stránkách? - Pošlete nám email na adresu info(at)skoleni.net