SKOLENI.net Školení, kurzy, semináře # administrativni pracovnik - online (moznost z iskani profesni kvalifikace s garanci mpsv)

KURZ: Administrativní pracovník - online (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV)

Tento kurz je akreditovaný

Cíle kurzu: V tomto kurzu se naučíte vše, co potřebujete pro práci v oboru administrativa. Naučíte se organizovat chod kanceláře, třídit a evidovat dokumenty, psát pracovní dokumenty. Kurz můžete zakončit zkouškou profesní kvalifikace s garancí MPSV. Popis: Komu je kurz určen ženám i mužům, kteří chtějí pracovat v oboru administrativa; začátečníkům, kteří se chtějí naučit administrativní práce; těm, kteří si chtějí znalosti a dovednosti z oblasti administrativa zopako


Program kurzu


Cíle kurzu : V tomto kurzu se naučíte vše, co potřebujete pro práci v oboru administrativa. Naučíte se organizovat chod kanceláře, třídit a evidovat dokumenty, psát pracovní dokumenty. Kurz můžete zakončit zkouškou profesní kvalifikace s garancí MPSV.
Popis :
Komu je kurz určen
Nepřehlédněte
Co všechno se v kurzu naučíte
Obsah Online kurz se skládá z těchto 5 odborných celků :
1) Vedení administrativy
2) Písemná komunikace

03.) Základy práce s počítačem
4) Komunikační dovednosti
5) Společenské vystupování
6) Firemní procesy
Studijní materiály
Čas
Jak vše probíhá
Vstupní podmínky
Na závěr
Zkouška profesní kvalifikace
Skvělé uplatnění Po kvalitních asistentech/asistentkách je velká poptávka.

Podrobnosti o kurzu

Dotazy a komentáře ke kurzu

Přihláška na kurz

Odesláním formuláře 'Přihláška na kurz' se zaregistruje Vaše přihláška a na zadaný email přijde potvrzení o odeslání této přihlášky. V případě poskytnutí osobních údajů, souhlasíte s archivací těchto údajů v souladu s podmínkami zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely nevyžadujeme, tyto data nezpracováváme. Server pouze zprostředkovává objednávky kurzů & kontakt na jejich pořadatele. Před odesláním přihlášky je nutno souhlasit s obchodními podmínkami účasti na kurzu daného pořadatele kurzu. Neodpovídáme za správnost uvedených údajů. © OBEC.net, sro.
URL >> https://skoleni.net/skoleni_99458_administrativni-pracovnik---online-(moznost-ziskani-profesni-kvalifikace-s-garanci-mpsv).html

AdministrativnípracovníkonlinemožnostzískáníprofesníkvalifikacegarancíMPSV


Počet kurzů: 125145
Máte zájem nabízet Vaše kurzy na těchto stránkách? - Pošlete nám email na adresu info(at)skoleni.net