SKOLENI.net Školení, kurzy, semináře # marketingovy bootcamp pro ne marketaky s dvoj nasobnym marketerem roku

KURZ: Marketingový BOOTCAMP pro ne-markeťáky s dvojnásobným Marketérem roku

Pro koho je kurz určen: úplným začátečníkům, kteří dosud nemají zkušenost s marketingem a potřebují se rychle zorientovat a doplnit si znalosti (např. na nové pozici) ne-marketingovým kolegům spolupracujících s marketingovým týmem (typicky např. obchod, HR, PR, finance a controlling, péče o zákazníky nebo nákup) majitelům a vyššímu ma


Program kurzu





Pro koho je kurz určen:
Kurz vám pomůže zorientovat se v marketingu a posílit své kompetence v klíčových oblastech marketingu jakými jsou např. marketingový vs. komunikační mix, marketingový výzkum (a jejich typy, nákladovost), budování značky, specifika HR marketingu, marketingový rozpočet, jestli marketing dělat sami nebo s agenturou či externisty, co lze (a co nelze) v marketingu měřit, atd.
Součástí je seznámení se také s nejnovějšími trendy v marketingu získejte před svým marketingovým týmem náskok!
Na závěr kurzu je vyhrazen čas na Q/As session s lektorem, který je připraven odpovídat na individuální otázky účastníků kurzu („vše, co jste chtěli vědět o marketingu, ale báli jste se zeptat“)
Kurz pro vás sestavil a provede vás jím Tomáš Gregořica, který má za sebou více jak 20letou úspěšnou kariéru v top firmách napříč obory a je držitelem řady oborových ocenění za kreativitu i efektivitu marketingu vč. dvojnásobného ocenění Marketér roku.
Cíle kurzu :




Obsah kurzu - školení     Pro koho je kurz určen:úplným začátečníkům, kteří dosud nemají zkušenost s marketingem a potřebují se rychle zorientovat a doplnit si znalosti (např. na nové pozici)ne-marketingovým kolegům spolupracujících s marketingovým týmem (typicky např. obchod, HR, PR, finance a controlling, péče o zákazníky nebo nákup)majitelům a vyššímu managementu firem, kteří by rádi posílili své marketingové kompetence a „drželi krok“ s důležitým oddělením ve své firmě + lépe tak chápali práci marketinguKurz vám pomůže zorientovat se v marketingu a posílit své kompetence v klíčových oblastech marketingu jakými jsou např. marketingový vs. komunikační mix, marketingový výzkum (a jejich typy, nákladovost), budování značky, specifika HR marketingu, marketingový rozpočet, jestli marketing dělat sami nebo s agenturou či externisty, co lze (a co nelze) v marketingu měřit, atd.Součástí je seznámení se také s nejnovějšími trendy v marketingu – získejte před svým marketingovým týmem náskok!Na závěr kurzu je vyhrazen čas na Q - As session s lektorem, který je připraven odpovídat na individuální otázky účastníků kurzu („vše, co jste chtěli vědět o marketingu, ale báli jste se zeptat“)Kurz pro vás sestavil a provede vás jím Tomáš Gregořica, který má za sebou více jak 20letou úspěšnou kariéru v top firmách napříč obory a je držitelem řady oborových ocenění za kreativitu i efektivitu marketingu vč. dvojnásobného ocenění Marketér roku.Cíle kurzu:Rychle a efektivně (v „bootcamp“ stylu) se zorientovat v současném marketinguPosílit vlastní kompetence (a sebevědomí) v tomto oboru – „držím krok se svým týmem“ nebo „vím, co se po mě chce“Zlepšit spolupráci mezi týmy ve firmě – „mluvíme spolu stejným jazykem“Osvojit si praktické rady, tipy, triky, jak využít marketing naplno jako klíčový prvek ve firemní strategii

Podrobnosti o kurzu

Dotazy a komentáře ke kurzu

Přihláška na kurz

🔥 NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ & datum konání SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT zde:
Marketingový BOOTCAMP pro ne-markeťáky s dvojnásobným Marketérem roku


Přihláška na kurz: 13.6.2025 Praha 2


Odesláním formuláře 'Přihláška na kurz' se zaregistruje Vaše přihláška a na zadaný email přijde potvrzení o odeslání této přihlášky. V případě poskytnutí osobních údajů, souhlasíte s archivací těchto údajů v souladu s podmínkami zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely nevyžadujeme, tyto data nezpracováváme. Server pouze zprostředkovává objednávky kurzů & kontakt na jejich pořadatele. Před odesláním přihlášky je nutno souhlasit s obchodními podmínkami účasti na kurzu daného pořadatele kurzu. Neodpovídáme za správnost uvedených údajů. © OBEC.net, sro.
URL >> https://skoleni.net/skoleni_145046_marketingovy-bootcamp-pro-ne-marketaky-s-dvojnasobnym-marketerem-roku.html

MarketingovýBOOTCAMPne-markeťákydvojnásobnýmMarketéremroku


Počet kurzů: 145560
Máte zájem nabízet Vaše kurzy na těchto stránkách? - Pošlete nám email na adresu info(at)skoleni.net